+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

Şanlıurfa Harran Üniversitesi park kondisyon ve fitness aletleri

Şanlıurfa Harran Üniversitesi park kondisyon ve fitness aletleri

Şanlıurfa Harran Üniversitesi park ve bahçe düzenlemesi için ihtiyaç duyulan park spor fitness ve kondisyon aletleri Steppark tarafından karşılandı. Toplamda 5 adet fitness aleti ihtiyacı tespit edilip uygun aletler belirlenmiştir. Şanlıurfa Harran Üniversitesi için uygun bulunan park spor, fitness ve kondisyon aletleri kullanım şekilleri aşağıda belirtilmiştir.

KF 103 İKİLİ MARATON YÜRÜME FITNESS ALETİ

KF 103 Çiftli Gezinim – ikili maraton yürüme fitness ve kondisyon aleti, iki kişinin karşılıklı olarak kullanımı için tasarlanmıştır. El tutamaklarından tutarak karşılıklı iki kişinin pedallar üzerine çıkarak adımlama şeklinde eklem yerlerini çalıştırmasını sağlamaktadır.

KF 108 BİLEK ve KOL KASLARI ÇALIŞTIRMA ALETİ

Bilek ve kol kasları çalıştırma aleti karşılıklı gelen iki kişinin avuç içleriyle diskleri çevirmesiyle çalışmaktadır. Bilek ve Kol kasları çalıştırma kondisyon ve fitness aleti çalışma şekliyle, bilek ve kol eklemlerine hareket sağlamaktadır.

KF 201 İKİLİ BACAKLARI YANA AÇMA KONDİSYON ALETİ

İkili bacakları yana açma aleti iki kişinin aynı anda kullanımı için düşünülmüş ve tasarlanmış olup, kişinin mevcut ayak basma yerlerine çıkarak iki bacağını zıt yönde sağa ve sola hareket ettirmek sureti ile çalışmaktadır.

KF 205 İKİLİ BİSİKLET VE STEP ALETİ

İkili bisiklet ve step aleti aynı anda iki kişinin karşılıklı kullanımı ve kondisyon çalışması için tasarlanmış park spor aleti modelidir. Sıradan bisikletlerde sarfedilen efor ve kullanım benzerliği sayesinde bacak ve karın kasları için faydalı olan açık alan park fitness aleti aynı zamanda step kondisyon aletiyle yürüyüş işlevi görmektedir.

KF 304 ÜÇLÜ AYAKTA BEL ÇEVİRME TWIST ALETİ

Üçlü ayakta bel çevirme ve twist aleti aynı anda üç kişinin twist hareketi yapmasına uygun olacak şekilde dizayn edilmiş olup, park spor – fitness aletleri arasından en çok tercih edilen aletlerin başında gelmektedir. Kullanım şekli altta bulunan diskler üzerine çıkıp, tutamaklardan tutarak sağa ve sola bel çevirme hareketi yapılması şeklindedir.

04 Ocak 2012
2.697 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN