+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

Ürün Kodu: KM 01
Ahşap Kamelya

Standart ahşap kare kamelya – çardak modeli en çok tercih edilen kamelya modelimizdir. Ölçüleri 3×3 metre olan kamelya 9m2’lik alanda 8-10 kişilik kullanım ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır. Ahşap Kamelya kullanım alanları en başta, özel mülkler olmak üzere, apartman bahçelerinde, site bahçelerinde, belediye parklarında kullanıma uygundur. Kamelyamız Ekonomik ve kaliteli ürünlerden imal edilmektedir. Kare veya dikdörtgen olarak imal edilebilen kamelyamız için daha önce gerçekleştirilen montaj görsellerini inceleyebilirsiniz.

Kamelya Ölçüleri : 3.00 x 3.00 Metre (Çatı saçakları dahil ölçüsüdür.)

Yükseklik : 2.80 M

*Taleplere göre özel ölçülerde kamelya imalatımız mevcuttur.

GALERİ

STANDART AHŞAP KARE KAMELYA GARANTİ KAPSAMI

Standart ahşap kare kamelya ürünlerimiz vakum emprenye işlemi sayesinde böceklenme ve çürümeye karşı koruma altına alınmaktadır. Bu işlemle birlikte olumsuz hava koşullarına, çürüme ve böceklenmeye karşı kamelyalarımız 10 yıl garantimiz altındadır.

AHŞAP KAMELYA TESLİM SÜRESİ

Ahşap Kamelya için teslim süresi en geç 3 hafta içerisinde gerçekleşecektir.

KAMELYANIN NAKLİYE ve MONTAJI

Fiyatlarımıza aksi belirtilmedikçe, İstanbul ve İstanbul’a yakın iller için (Tekirdağ, Sakarya vb.) nakliye montaj dahildir. Marmara bölgesi haricinde ki şehirler için nakliye ve montaj fiyatları ayrıca belirtilmektedir. Kamelya depo teslim olacaksa fiyattan nakliye montaj bedeli düşülerek fiyat verilmektedir.

AHŞAP KAMELYA İMALATIMIZDA KULLANILAN MALZEMELER

Ahşap kare kamelya imalatında kullanıdığımız taşıyıcılar 1. sınıf ithal Sibirya çamıdır. Pinus sylvestris (Sarıçam)

Kamelya Çatı iskeletinde kullanılan, direklerin üzerine binen yatay kayıtlar 5X5 malzemeden yapılmaktadır. Yatay kayıtların üzerine kamelya çatısı için lambri döşenmektedir. Lambiri üzerine de shingle kaplama yapılmaktadır.

Kamelya korkuluk (panel) kısımlarında ise müşterilerimiz talepleri üzerine, çapraz panel (5×5), Düz panel (5×5), Düz panel (9×2) ve Seperatör gibi uygulamalarımız mevcuttur.

Ahşap kamelya imalatında kullandığımız malzemelerin tamamı, böceklenmeye, yağmura, kara, kötü hava şartlarına ve kurtlanmaya karşı emprenye edilmektedir.

KAMELYA AKSESUARLARI

Ahşap Çardak modelimizin içerisinde kullanılabilen ürünlerin başında ahşap sedir (oturak) gelmektedir.

Ayrıca kamelya içerisinde kullanmak üzere 100×100 cm ölçülerine ahşap çardak masası da talep edebilirsiniz.

AHŞAP KAMELYA İÇİN NEDEN İTHAL MALZEME KULLANIYORUZ

Yerli çam ağaçları yapısı gereği iç kısımlarında sakız ve yapışkan sıvı buldurmaktadır. Zaman içerisinde kullanım esnasında bu yapışkan ve sıvılar kullanıcılara sorun oluşturmaktadır. İthal malzemeler Rusya’nın Sibirya bölgesinden gelmekte olup, soğuk iklim ağaçları olmasından ötürü bünyesinde bu sıvıyı barındırmamaktadır. Özellikle Sibirya çamları  ile daha kaliteli ürün imalatı yapılabilmekte olduğu için Sibirya çamı ahşap tercih etmekteyiz.

KAMELYALARIMIZIN BAKIMI

Emprenye işlemine tabi tutulan kamelya ahşapları, boyaya ihtiyaç duymamaktadır. Ayrıca özel bakım gerektirmeyen ahşap organik olması sebebiyle hafif renk solması yaşayacaktır.  Kül rengine yakın bir solma sebebiyle rahatsızlık duyuduğu takdirde 2 – 3 yılda bir su bazlı cila ile bakım yapılabilir. Kamelyaya Bakım yapılmasa bile çok fazla rahatsızlık vermeyecektir.

DİĞER AHŞAP ÇARDAK – KAMELYA MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ.

29 Ağustos 2017
13.463 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZIN