+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

Fabrikamız

Fabrikamız
Steppark Çocuk oyun parkı, park spor aletleri, kamelya ve pergola gibi ürünlerini kendi bünyesinde imal etmektedir.

FABRİKALARIMIZ

AHŞAP ÜRETİM TESİMİZ

Depar Yapı olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz ahşap ürünler için kullanılan keresteler, 1. Sınıf ithal Sibirya çamı olup ithalatı tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. İthalatı tarafımızdan yapılan kerestelerle imal edilen, ahşap çocuk oyun parkı, kamelya, pergola, piknik masası, bank ve çeşitli ahşap kent mobilyaları böylelikle fiyat kalite performansı sağlamaktadır. İthal edilen 1. Sınıf Sibirya Çamı keresteler imalattan önce vakum emprenye işlemi uygulanarak, böceklenme, çürüme ve kurtlanma gibi dış ortam koşullarına karşı ahşabın hizmet ömrü arttırılmaktadır.

 

METAL ÜRETİM TESİSİMİZ

Metal çocuk oyun parkı ve açık alan park spor aletleri üretim esnasında TOKİ ve Belediye gibi resmi kurumlar ile özel sektör projelerinde belirtilen TSE standartlarına uygun şartnamelere göre üretilmektedir. Buna göre Metal Plastik çocuk oyun parklarımızın metal taşıyıcıları için paslanmaya karşı önlem olarak daldırma galvaniz yöntemi uygulanmaktadır. (EKO Seri Ürünler Hariçtir) Galvaniz işleminden sonra metal aksam elektro statik fırın toz boya yöntemi ile boyanmaktadır.

 

 

POLİETİLEN KAYDIRAK ÜRETİM TESİSİMİZ

Çocuk oyun parklarında kullanılan kaydıraklar, çocuklarımızın sağlığına zarar vermeyen,  lineer polietilen (LLDPE-Lineer Low Density Polyethylene) olarak bilinen, basınca ve sürtünmeye karşı dirençli, güneş ışınlarından etkilenmeyen, renk solması ve esneme yapmayan malzemelerden üretilmektedir.