+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

Depar Yapı 2007 yılında kurulduğundan bu yana, açık alan park spor aletleri, çocuk oyun parkları, kent mobilya ve akseurları alanında hizmet vermekteyiz.

Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen çocuk oyun parkı, kamelya, park spor aletleri ve diğer ürünler tescilli STEPPARK markası ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Zaman içerisinde Kamelya ve Pergola gibi kent ve bahçe mobilyalarımıza ek olarak, çatılı – çatısız piknik masaları, banklar, ahşap çöp kovaları ve paslanmaz çöp kovaları ile başta belediyeler olmak üzere, üniversite kampüsleri, tatil köyleri, restoranlar, okul öncesi eğitim veren kurumlar, özel konut projeleri gibi geniş bir yelpazede hizmet verdiği geniş bir müşteri portföyü ve ürün yelpazesine sahiptir.

DEPAR YAPI

Kurulduğu günden itibaren kent mobilyaları, çocuk oyun grupları ve park spor aletleri üretim, satış ve montajında, kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, ihtiyaçlarınıza hızlı cevaplar verebilmek adına teknik ekipman ve kadrosuyla her zaman görevinin başındadır.

Çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde, zihinsel ve bedensel yeteneklerini geliştirmek, onların hayal dünyasına eğlenceli yenilikler getirmek için hizmetlerimize devam etmekten mutluluk duyuyoruz.