+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

Standart Altıgen Kamelya 3×3

Ürün Kodu: KM 02
Standart Altıgen Kamelya 3×3

Standart altıgen kamelya genel kullanım alanları için tasarlanmıştır. Toplam kullanım alanı 8 – 10 kişidir. Özel mülklerin yanısıra, apartman bahçeleri, site bahçeleri, belediye park ve bahçeler gibi toplu yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Ekonomik fiyatı, kullanışlı tasarımı ve estetik görünümüyle en çok tercih edilen standart ahşap altıgen kamelya modelidir.

Yuvarlak çardak olarak da bilinen model, peyzaj mimarları tarafından en çok tercih edilen modeldir. Altıgen gazebonun uygulanabilmesi için 3 x 3 metrelik (9 Metrekare) alan yeterli olmaktadır.

STANDART ALTIGEN KAMELYA ÖZELLİKLERİ

Kamelya imalatı için kullanılan ahşap, 1. sınıf ithal Sibirya çamıdır. Ahşap altıgen çardak içerisinde rahat kullanım için 100×100 cm ebatlarında bir adet masa mevcuttur. Kullanılan ahşap malzemeye vakum emprenye işlemi uygulanmıştır. Vakum emprenye işlemi sayesinde ahşabın hizmet ömrü arttırılmıştır. Minimum 10 yıl böceklenme ve çürümeye karşı garantimiz altında olan standart altıgen kamelya modelimiz için ayrıca 2 yıl imalat hatalarına karşı garantimiz bulunmaktadır.

Kamelya Ölçüleri : 3.00 x 3.00 Metre (Çatı saçakları dahil ölçüsüdür.)

Yükseklik : 2.80 M

*Taleplere göre özel ölçülerde kamelya imalatımız mevcuttur.

GALERİ

STANDART ALTIGEN KAMELYA İÇİN ALTERNATİF KAMELYA ÖNERİLERİ

Altıgen çardak için kullanmayı düşündüğünüz alanın daha fazla olması durumunda, KM 02B numaralı 4*4 altıgen çardak modelimize bakabilirsiniz. Ayrıca çift çatılı altıgen kameriye modelimiz olan KM 02G Güvercinlikli Çift çatılı kameriye modelimize de bakabilirsiniz. Teknik olarak aynı özelliklere sahip olan güvercinlikli – çift çatılı kamelyamızın tek farklı noktası ikinci çatısıdır. Bu fark ile altıgen kameriyemizden sadece görsel olarak ayrılmaktadır.

Altıgen çardak için gerenkli olan 3*3 alanın karşılanamaması durumunda, altıgen çardak tercihiniz ikinci planda ise KM 07 3*2 dikdörtgen kamelya modelimizi inceleyebilirsiniz. 300*200 cm lik dikdörtgen kamelyamız U TİPİ formunda olup küçük alanlar için gayet kullanışlı bir modeldir.

Kare kamelya, dikdörtgen kameriye, altıgen çardak modelleri için Kamelya Ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ahşap kamelya, çardak, pergola ve çocuk oyun parkları kendi imalatlarımızdır. İstenilen ebat ve formlarda özel imalatımız mevcuttur. Ahşap bahçe ürünlerimiz kaliteli olmasının yanısıra ekonomik ve ucuz fiyatlarıyla en çok tercih edilen bahçe mobilyalarıdır.

 

29 Ağustos 2017
11.069 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN