+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

STCA Kartal Life Atalar Projesi Çocuk Oyun Parkı

Ürün Kodu: 10 Nisan 2018 Salı
STCA Kartal Life Atalar Projesi Çocuk Oyun Parkı

Yapı sektöründe 1978 yılından beri söz sahibi olan, ASLANDAĞ grubunun Kartal Life Atalar Projesi çocuk oyun parkı tercihi de STEPPARK oldu.

STCA Realty Construction markasıyla hizmet veren ASLANDA GRUBU için özel olarak tasarladığımız Metal çocuk oyun parkı modelini belirtilen projeye göre üç boyutlu olarak tasarladık. Özel renk taleplerine uygun olarak 3d modelleme çalışmamızla sunumunu gerçekleştirdiğimiz oyun parkı onayı ardından, taahhüt ettiğimiz tarihte oyun parkını teslim ettik. Standart modellerimiz dışına çıkarak, özel imal ettiğimiz metal çocuk oyun parkı için, paslanmaya karşı galvanize edilmiş 114 Ø metal taşıyıcı direkler kullandık. Oyun parkı kaydırak ve salıncak gibi aksesuarlar için, dış mekan koşullarına dayanıklı, güneş ışınlarına karşı solma ve deformasyon yapmayan polietilen plastik kullandık.

Özel imalat ahşap ve metal çocuk oyun parkı, kamelya, park spor aletleri imalatı için bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz. En kısa sürede talebinize yanıt vererek, projelendirme yapalım.

METAL OYUN PARKI TESLİMAT GÖRSELLERİ:

14 Nisan 2018
3.518 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN