+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

AnadoluJet’ten Ankaralı Çocuklara Uçak Park Jesti

AnadoluJet’ten Ankaralı Çocuklara Uçak Park Jesti

UÇAK OYUN PARKI HAYALİ

AnadoluJet 2013 yılında Türkiye’nin farklı noktalarında 7’den 77’e kadar her kesime karşı sorumluluk çalışmaları yapmaktadır. Bu düşünce ile yola çıkan AnadoluJet, ilk olarak Ankaralı çocukların yüzünü uçak oyun parkı ile güldürdü.

Ankaralı Çocuklar için Kentpark Alış Veriş Merkezinin ön kısmına; uçak modelinden yola çıkarak tasarlanan temalı uçak oyun parkı ile minik Ankaralıları sevindirdi.

AnadoluJet için özel olarak tasarlanan uçak modeli çocuk oyun parkı için tercih edilen firma DEPAR YAPI – STEPPARK oldu. AnadoluJet yetkililerinin talepleri üzerine özel imal edilen uçak temalı çocuk oyun parkı teknik olarak;  Ankara’nın zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı ahşap malzeme olan 1. sınıf ithal Sibirya Çamından imal edildi. İmalat için kullanılan ithal Sibirya Çamları, ani hava değişimlerinden etkilenmemesi amacıyla vakum emprenye işlemine tabi tutuldu. Böylelikle çürüme ve böceklenmeye karşı direnç kazandırıldı. Uçak temalı çocuk oyun parkı plastik aksam için özel kalıplar imal edildi.

NOT:
Firmamız Ahşap uçak oyun parkını geliştirerek metal tasarım ve daha büyük versiyona çevirmiştir. Metal uçak modeli çocuk oyun parkımızın son tasarımına BURADAN ulaşabilirsiniz.

04 Ocak 2014
2.157 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN