+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

PELİCAN HILL AHŞAP OYUN PARKI

Ürün Kodu: AH 3B
PELİCAN HILL AHŞAP OYUN PARKI

İstanbul  Hadımköy’de yer alan PELICAN HILL prjoesi için, PELICAN HILL’in tercihi de STEPPARK çocuk oyun parkları oldu.

PELICAN HILL projemiz de site içinde bulunan iki farklı      alan için istenilen ihtiyaçlar doğrultusunda hazırladığımız projemizin teslimatını gerçekleştirdik.

Pelican Hill ile yapmış olduğumuz projede 1. alan için AH3B ahşap üç kuleli oyun parkında 3 fonksiyonlu tırmanma ünitesi, 1 adet tüp geçit, kuleye bağlı ikili salıncak, 1 adet h.150 cm düz kaydırak ve h.150 cm spiral kaydırak ile kurulumu yapıldı. Ürünün kurulduğu alanda gondol salıncak, tahtarevalli, dönence ve zıp zıp gibi oyun grubu aksesuarlarıyla desteklenen oyun parkında zemin çözümü için 50*50*2 cm ölçülerinde darbe emici kauçuk zemin kaplama uygulaması yapılarak proje tamamlandı. 2. alan için AH1D ahşap tek kuleli oyun parkında 3 fonksiyonlu tırmanma ünitesi ve h.150 cm düz kaydırak ile kurulumu gerçekleştirdik. Bu alanda tahtarevalli, zıp zıp ve AF1 ahşap komando merdiveni ile oyun grubunu 1.alanda da olduğu gibi destekledik. Parkın zemininde 50*50*2 cm ölçülerinde darbe emici kauçuk zemin kaplama uygulaması yapılarak projemizi tamamladık

Özel imalat ahşap ve metal çocuk oyun parkı, kamelya, park spor aletleri imalatı için bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz. En kısa sürede talebinize yanıt vererek, projelendirmenize yardımcı olalım..

18 Ocak 2021
2.422 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN