+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

Suudi Arabistan Ahşap Çocuk Oyun Evi

Ürün Kodu: AHEV 5
Suudi Arabistan Ahşap Çocuk Oyun Evi

Suudi Arabistanlı bir müşterimiz için tasarladığımız Ahşap Çocuk oyun evi imalatı tamamlandı.

Steppark olarak dünyanın dört bir yanına çocuk oyun parkı ihracatımız devam ediyor. Son olarak Suudi Arabistanlı bir müşterimizin özel talepleri doğrultusunda tasarladığımız, ahşap çocuk oyun evinin 3d modellemesi yapılarak müşterimize sunuldu. Karşılıklı fikir alışverişi yapılarak son şeklini alan ahşap çocuk oyun evimizin imalatı da tamamlanarak ihracata hazır hale getirildi. Önümüzde ki günlerde yüklemesi tamamlanacak olan ahşap çocuk evi modelimizi AHEV 5 model numarasıyla ürün kataloğumuza ekledik. AHEV 5 ahşap çocuk oyun evi modelimiz, oyun evinin yanında bulunan üstü kapalı teras, oyun evi ve alt katta da kum havuzu için bırakılan alandan oluşmaktadır. AHEV 5 ürünümüzün montaj planını aşağıda ki videodan izleyebilirsiniz.

ÖZEL İMALAT AHŞAP ÇOCUK OYUN EVİ

Taleplere özel olarak imal edilen ahşap çocuk oyun parklarının yanı sıra çocukların hayal gücüne yönelik, özel tasarımlarımızda bulunmaktadır. İçerisinde tek düz kaydırak bulunan, ahşap kaya tırmanmalı ahşap oyun evinde ayrıca teras bulunmaktadır. İstenilen ölçülerde imalatı yapılabilen ahşap çocuk oyun evinin alt, kısmında genişçe bir kum havuzu alanı bırakılmıştır. İstenilirse ahşap oyun evi alt kısmında farklı aktivitelerde uygulanabilir.

Ahşap Oyun evi hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 676 54 54 ve info@depargrup.com mail adresleri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ahşap Çocuk Oyun evi benzeri farklı tasarımlar için tıklayın

 

 

10 Mart 2017
2.729 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN