+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

Moldova – Vitanta Park Spor Aletleri

Moldova – Vitanta Park Spor Aletleri

Depar Yapı – Steppark marka belediye, park, bahçe ve peyzaj ürünlerini dünyanın dört bir tarafına ihraç etmeye devam ediyor. Steppark Son olarak Moldova’nın büyük firmalarından VITANTA için park spor aleti ihracatı yaptı. Firma yetkililerinin talepleri doğrultusunda üretilen park spor aletlerinin montajı da tarafımızdan yapıldı. Toplamda dokuz adet olan ve her biri farklı amaçlar ve kullanım şekline sahip olan park spor aletleri kullanım detayları aşağıda ki gibidir.

 

 

 

KF 101 İç ve dış bacak güçlendirme aleti;

Bir kişilik kullanıma sahip olan park spor aletinin amacı, bacakların sağa ve sola hareket etmesini sağlayarak, bacak kaslarının açılması ve güçlenmesini sağlamaktır.

KF 103 Çiftli Gezinim Aleti

Karşılıklı iki kişinin aynı anda kullanabilmesine imkan sağlayan Çiftli gezinim park spor aletinin amacı, kol ve bacakların yürüyüş biçiminde çalıştırarak, kol ve bacak eklemlerinin açılmasını sağlamaktır.

KF 105 Bisiklet Park Spor Aleti

Bir kişinin seleye oturması ve pedalları çevirerme prensibiyle çalışmaktadır. Bisiklet park fitness aleti normal bir bisikletin vücuda sağladığı düzeyde fayda sağlamaktadır.

KF 106 Kol ve Bacak güçlendirme aleti;

Aynı anda iki kişinin farklı vücut fonksiyonlarını çalıştırabildiği kol ve bacak güçlendirme park spor aleti, bir kullanıcının oturağa oturarak, üstte bulunan kollarla vücut ağırlığını kandırıl indirme prensibiyle çalışmaktadır. Karşı tarafta bulunan kişi ise oturağa oturarak, ayak ağırlığı vasıtası ile bacaklarını güçlendirme prensibiyle çalışmaktadır.

KF 107 Yan Salınım park spor aleti;

Aynı anda tek kişinin kullanabileceği yan salınım park spor aleti, kondisyon yapmak isteyen kişinin pedallara çıkarak tutamaklardan destek almasıyla bel bölgesinin sağa ve sola hareket etmesi prensibiyle çalışmaktadır.

KF 108 Kol ve Bilek Çalıştırma Park Kondisyon Aleti;

Aynı anda iki kişinin kullanabileceği kol ve bilek çalıştırma park spor aleti, kullanıcının avuç içiyle diskleri çevirmesi prensibiyle çalışmaktadır. Kol ve bilek çalıştırma kondisyon aletinin amacı bilek ve kol dirsek eklemlerinin çalışmasını sağlamaktadır.

KF 109 Bacak İtme ve Barfiks Park fitness aleti;

Aynı anda iki kişinin vücudun farklı bölgelerini çalıştırması ilkesine dayanan bacak itme ve barfiks kondisyon aleti, bir kullanıcının üstte bulunan tutamaklar yardımıyla vücudunu kaldırıp indirmesi, diğer kullanıcının iste oturağa oturarak karşıda bulunan pedallara ayaklarını koyması ve kendini iterek bacak kaslarını çalıştırması amaçlanmaktadır.

KF 110 Uzay Yürüyüş Kondisyon Aleti;

Bir kişilik kullanıma sahip uzay yürüyüş park spor ve kondisyon aletinin amacı, kullanıcının vücut ağırlığını hafifleterek hafif tempo koşması prensibiyle çalışmaktadır. Uzay yürürüş aleti Belediye, park, bahçe ve yürüyüş alanlarında olmazsa olmazlar arasındadır.

KF 304 Üçlü Park Twist ve fitness aleti

Steppark park spor aletleri kategorisinde üçlü fitness aletleri sınıflandırmasında bulunan twist aleti, aynı anda üç kişinin birden twist ve fitness yapmasını sağlamaktadır. Kullanıcıların ayak kısımlarında bulunan diskler üzerine çıkarak vücudun belden aşağı kısmını sağa ve sola çevirmesiyle çalışmaktadır.

04 Ocak 2017
1.779 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN