+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

EPDM Dökme Kauçuk Zemin Kaplama

Ürün Kodu: EPDM
EPDM Dökme Kauçuk Zemin Kaplama

NEDEN KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA ?

ESNEK

Bir çok farklı renk seçeneği ve deseni mevcuttur. Ticari tesislerde kullanılan iç yüzey materyalleriyle uyum içinde kullanılabilir.

KAYMAZ

Kauçuk kaplama ıslak zeminlerde kaymayı engeller ve düşme riskini azaltır. Bu sayede yürüme güvenliği sağlar.

KALICI

Kauçuk zemin kaplamalar kullanıma dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Hava koşullarına dayanıklıdır, su sızdırmaz, aşınmaya karşı mukavemet gösterir, yenilenmeye ihtiyaç duymaz.

DARBE EMİCİ

Kauçuk zeminlerde yürümek diğer zemin kaplamalarında yürümekten daha konforludur. Yürüyüş esnasında adımlardan ve tekerlekli aletlerden çıkan gürültüyü en aza indirir. Düşmelerde vücudun aldığı darbe etkisini azaltır. Sporcularda eklem ve yan bağları yaralanmaktan korur.

BAKIM

Cilası malzemenin içine uygulandığı için yüzeyine ayrıca cila uygulayarak bakım yapmak gereksizdir.

UYGULAMA

Ağırlık taşıyabilen herhangi bir katman üzerine ek inşaat masrafı olmaksızın yerleştirilebilir. Yapıştırıcı malzeme ile kolay ve uygun maliyete uzun ömürlü yüzeyler oluşturur. Kenar, köşe ve emniyet kuşakları genişleyebilir. Kolay ve hızlı döşenir.

ÖZELLİK

Doğal kaynakların korunması adına ve çevreye zarar vermeyen ürünlerdir. Her hangi bir sebepten ötürü uygulandığı yerden çıkarılan kauçuk kaplamalar geri dönüşümlü olduğu için doğaya zarar vermeden ortadan kaldırılabilir. Kanserojen madde içermez, ayrıca halojen, formaldehit, asbestos ve CFC gibi zararlı maddelerden tamamen farklıdır.

26 Aralık 2016
4.397 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Figen koksal dedi ki:

    M2 fiyatiniz nedir acaba ve renk secenekleri nelerdir?

  2. ALPEREN KÜÇÜK dedi ki:

    m2 fiyatınız ne kafar

BİR YORUM YAZIN