+90 212 676 54 54 / +90 553 311 29 72

Sosyal Medyada Biz}

Ürün Kodu: KZ 02
40*40*2,5 cm Kare Kauçuk

En                       : 40 Cm

Boy                     : 40 Cm

Kalınlık             : 2, 50 Cm

Ağırlıklar         : 800 Kg/M3(+ – %2 )

Diğer Ölçüler : Kenarlarda 45 Derece ve 3 mm Pah bulunacak.

Renk                  : Kiremit Kızılı – Petrol Yeşili (idare renklerde istediği değişikliği yapabilecektir)

 

 

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ ve MONTAJI

 ÖZEL TEKNİK ŞARTNAMESİ                                                                                          

 1. Kauçuk malzeme tamamen katlandığında kırılmamalı veya gözenekleri açılmamalı ve rahatlıkla kıvrılabilecek esneklikte olmalıdır. 
 1. Gönderilecek malzemenin yarısı Kiremit Kızılı diğer yarısı Petrol yeşili olacaktır. İdare uygun görmesi halinde renk ve oran değişimi yapabilecektir.
 2. Ürünlerde açıkca okunabilecek şekilde baskıyla belirtilmiş marka veya tasarım tescili bulunacaktır.
 3. Kauçuk malzemenin elektriksel direnç değerleri TS/EN standartlarına uygun olacaktır.
 4. Anti statik değerlerinin dikey ve toprak geçiş direncinin uygun değerlerde olması gerekmektedir.
 5. Su emme, sigara alevine ve benzer ani sıcaklık ve alevlere karşı yanma özelliği konusunda standartlara uygun olmalıdır.
 6. Kauçuk malzeme ile birlikte yapıştırıcısı da teslim edilecektir. Yapıştırıcı malzeme genel özellikleri: solventsiz, çift komponentli ve poliüretan bazlı olacaktır. Yüksek yapıştırma mukavemetine sahip olup, suya neme ve ısıya dayanıklı olacaktır. Yapıştırıcının rengine idare tarafından karar verilecektir. Yapıştırma özelliği iyi olmayan ve istenilen neticeyi vermeyen yapıştırıcı malzeme teslim alınmayacaktır. Yapıştırıcı malzemeden idareye öncelikle numune sunulacak ve idarenin onayını alarak tamamı teslim edilecektir. İdare istediği özelliklerde malzeme gelinceye dek değiştirmekte yetkilidir.
 7. Kauçuk malzemeler aynı ölçülerde ve aynı renkte üretilmiş olup, düzgünce paletlenmiş olacaktır.
 8. Yapıştırıcı malzeme ile kauçuk malzemenin nakliyesi yüklenici tarafından yapılacak olup, Müdürlüğü’nün deposuna teslim edilecektir. Malzemenin teslim edilecek yere indirilmesi yüklenici firmaya aittir.
 9. Nakliye sırasında hasar görmüş malzemeler teslim alınmayacaktır. Ayrıca idarenin istediği nitelik, renk, ölçü ve kalitede olmadığı takdirde de malzemeler kabul edilmeyecektir.
 10. İdare, istediği yerlerde kauçuk malzemenin yapıştırma işini yaptırmakta serbesttir. Uygulama sonrasında artan malzeme idareye teslim edilecektir.
 11. Malzemenin döşeneceği alanlar hazır olduğunda idare tarafından yükleniciye haber verilecek ve yüklenici tarafından zemin kaplama işi yapılacaktır. İdare istediği alanda istediği zaman uygulama yaptırabilecektir.
 12. Yapılacak uygulama işi en kısa sürede ve idarenin istediği standartlarda yapılacaktır. Uygulama sonrasında kauçuklarda yıpranma ve yerinde oynama söz konusu olduğunda yüklenici tarafından idarenin onay verdiği ana kadar tekrar yeni malzemeyle yapıştırma işlemi yapılacaktır.
26 Aralık 2016
2.247 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN